O nas

„Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem.”
– Anthony Volodkin, Hype Machine

Kiedyś

Od 2006 roku kolekcjonujemy doświadczenia w branży marketingowej. Zaczynaliśmy od tworzenia stron internetowych. Zdobywanie nowych umiejętności przyczyniło się do wzrostu ilości obsługiwanych klientów. Początkowo niezwykle pomocne okazały się kursy internetowe, dzięki którym możliwa była realizacja pierwszych projektów.

Od samego początku priorytetem była kompleksowa obsługa i profesjonalna praca. O ile z profesjonalizmem zaprzyjaźniliśmy się natychmiast, o tyle poszerzanie oferty było stopniowe. Determinacja w dążeniu do obieranych mniejszych celów umożliwiły ukształtowanie oferty Zespołu.

Dotychczasowe realizacje i właściwy im ROI (ang. return on investment, zwrot z inwestycji) cementują relacje z naszymi Kontrahentami.

Dzisiaj

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Adaptujemy innowacyjne rozwiązania medialne w branżach, które jak dotąd nie były kojarzone z przekazem cyfrowym, np. strony internetowe rolników, szewców(!), itp. Skromnie przyznajemy, że nie wiemy wszystkiego, są osoby, które znają się lepiej od nas na marketingu. Świadomi tego staramy się rozwijać we właściwym dkla nas tempie. Nieprzerwanie od lat zdobywamy wiedzę i pokornie uczymy się od najlepszych.

Jutro

Będziemy dalej uczestniczyć w rozwoju marki „PS”. Nadrzędnym celem pozostanie ścisła współpraca z naszymi partnerami i akomodacja do zmieniających się potrzeb. Z pasją będziemy dalej się uczyć i wykorzystywać wiedzę w trosce o Klienta.

Technologie

Oprogramowanie użytkowe

Używamy najnowszego oprogramowania Adobe CC, o którym można by się wiele rozpisywać, ograniczymy się do przymiotników: użyteczne, szybkie, kompatybilne, pionierskie. Na platformie OSX zapewnia stabilną i bezproblemową pracę.

adobe-cc-programs

Monitory EIZO – dla pięknej grafiki…

Zapewnienie zgodności kolorów na etapie projektowania grafiki z wydrukami z drukarni to nie lada wyzwanie. Z tego powodu korzystamy z wyświetlaczy marki EIZO posiadających zgodność RGB na poziomie 99,6%.

Hosting, domeny – dla pięknych stron…

Lata eksperymentowaliśmy z różnymi partnerami biznesowymi. Dzięki temu świadomie wybieramy rejestratorów domen, hosting (serwery). Dzisiaj pewnie przeprowadzamy naszych klientów przez przetarte przez nas szlaki. Pomagamy uniknąć zgubnych inwestycji czasu i pieniędzy. „Szlak”, który proponujemy jest najkrótszą bezpieczną drogą do celu.

System zarządzania treścią stron

Śmiało zalecamy oprogramowanie CMS WordPress. Kod motywów i wtyczek, który piszemy jest łatwy w modyfikacjach przez nas samych lub innych webmasterów.

Na każdym etapie prowadzenia projektu służymy pomocą biznesową i doradztwem technicznym.

Metody rozliczeń

Pracujemy na podstawie Umowy o Dzieło lub Umowy Zlecenie. Alternatywnie wystawiamy faktury VAT poprzez serwis useme.eu.

W matematycznym ujęciu

280

projektów

87

% klientów powraca

160

minut konsultacji na Klienta

10

lat doświadczenia

Zadzwoń!

Możemy dla Ciebie zrobić wiele

tel. 793 351 020